Ingestible Čriev Senzory Odhaliť Potenciálnych Nových Imunitný Systém

muž beh zdravia

Medzi približne pol milióna ľudí v anglicku, tých, ktorí majú väčšiu priľnavosť v ťahu, viac fyzickej aktivity a lepšie kardiovaskulárny fitness mali nižšie riziko srdcových chorôb - aj keď infarktu alebo mŕtvice bežal v rodine, vedci zistili. ECDC údajov vyplýva, že v 12 mesiacoch od 1. Marca 2017 na Február.

28, 2018, viac ako 14 800 eur osýpky prípadoch boli hlásené prostredníctvom Európskeho monitorovacieho systému. Cieľom využívať výsledky Globálne Bremeno Choroby Štúdia (GBD) nahlásiť trendy v bremeno choroby, zranenia, a rizikové faktory na úrovni štátu od roku 1990 do roku 2016. Global Nutrition Správa je nezávisle vyrábajú ročná analýza stavu svetovej výživy. Sleduje pokrok na ciele, pre matiek, detí a mladých detskej výživy a na súvisiace so stravovaním chronických ochorení, ktoré prijala Svetová Zdravotnícka Organizácia členské štáty.

Videl som z prvej ruky, v sebe a vo svojich pacientov, že odstránenie všetkých týchto zápalové potraviny môžu výrazne znížiť vaše zápalové markery a jednoduchosť, alebo dokonca eliminovať príznaky autoimunitné ochorenie. Začiatok podmienky v Indii spôsobuje zdravotné a strát sú (v poradí podľa závažnosti): ischemická choroba srdca, chronická obštrukčná pľúcna choroba (CHOCHP), hnačka, infekcie dolných dýchacích, mŕtvica, železa anémia z nedostatku, preterm pôrodné komplikácie, tuberkulóza, zmyslový orgán ochorení, ako sú zraku a sluchu, cestnej úrazy, samovraždy, chrbta a bolesť v krku, a diabetes.

Monique Wright: Dr. Peter Mayne má prax v blízkosti Port Macquarie.

Oblasť má vysokú napadnutia kliešte. On je diagnostikovaná 160 pacientov z celej krajiny, s Lyme disease. Niektorí ľudia nikdy ľavej Austrálii. Presnosť bola stanovená porovnaním výsledkov z tento test s výsledkami z sekvenčné pre 148 vzoriek so známym variant stavu. 148 z 148 genotyp výsledky boli správne. Menej ako 1 na 100 000 obyvateľov vzoriek sa môže zobraziť neurčený výsledok jednej alebo viacerých variantov zahrnuté v tomto teste. Môže to byť spôsobené náhodný test chyby alebo neočakávané sekvencie DNA, ktoré zasahujú do testu. Tiež to môže byť spôsobené tým, že má dve kópie variant testované.

Pretože fajčenie oslabuje imunitný systém a spôsobuje systémového zápalu, ktorý môže nielen spôsobiť RA, ale aj brániť liečbe. RA je chronické ochorenie, ktoré zahŕňa zápal kĺbov a niektoré iné časti tela, podľa WebMD.


V správe sa tiež zistili, že ženy, ktoré fajčia, sú rovnako pravdepodobné ako muži zomrieť od fajčenia-príbuzné choroby, vrátane rakoviny pľúc. Môžete tiež zdieľať DNA s ľudí na celom svete dnes. Môžete si vybrať, pripojiť sa s nimi prostredníctvom našej DNA Relatívna databázy. Naďalej môžete nájsť nové príbuzných, ako našej databázy viac ako jeden milión zákazníkov rastie v čase.

Tak ako chladnejšie časti subsaharskej Afrike výstroj na šíreniu malárie, teplejšie oblasti by mali pripraviť pre budúce epidémie ako chikungunya a tropická horúčka, hovoria odborníci. Koncentrácie pľúc-škodlivé, prízemného ozónu, spôsobené sčasti tým, mestské dopravné zápchy, sú rastúce a odborníci tvrdia, že Čína by mala cieľ v jeho nový akčný plán. Podľa výskumu, ibišteka je účinné aj v posilnení imunitného systému a boj off stres. Kry sa nárokuje byť účinné pri zmierňovaní príznakov depresie, suchá koža, vyvrtnutie a ochorenia srdca.